Ruuduline beebitekk

Vahel tuleb tuhin beebidele tekikesi kududa. Endal mul beebisid plaanis ei ole, aga kududa tahaks hirmsasti. Selle mustri ma enda teada leidsin ühest konkreetsest mustriraamatust, aga mitte kuidagi ei tuvasta, millise mustriga on tegu. Olen otsinud ikka päris mitu korda. Aga eks aeg teeb oma töö ning mälu pole ka enam endine, seega võib muster olla pärit jumal teab millisest kodus olevast raamatust. Nii ma siis selle vana pildi järgi olen mustri üles lugenud ja tuleb tegema hakata. Lihtsalt oleks ju viisakas viidata!

beebitekk5

Garnstudio leht on mulle tihti abiks, et umbes lõnga kogus teada saada ja palju võiks neid silmuseid varrastel olla mõne konkreetse lõngaga. Mul jääb aina enam kahetseda, et olen varunud lõngasid 50 kuni 150 g kaupa, millest saab teha vaid mütsi, salli, paari kindaid või sokke ja ei midagi suuremat. Mõne pisikese vesti/kampsuni saaks ka, aga no pole ju kandjat, kellele nii pisike asi selga mahuks.

Muidugi saab värve omavahel kombineerida, aga kahjuks ei ole aastatega minus seda värvilise armastust väga juurde tekkinud.

Igal juhul uue hooga ja kui hästi läheb, on varsti üks sinepikollane tekk valmimas.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: