2020

Hetkel on aeg, kus kõik teevad oma aastast kokkuvõtte ja enamuses kumab otse või kaudselt läbi selle aasta põhiteema, siis mina pean ütlema, et minu poolt jääb haiguse kirumine ära. Mina olen igati rahul, et lapsed on sel aastal saanud nohu vabalt lasteaias käia ning mina olen tänu sellele saanud eeskujulikult tööd teha.

Küll aga on olnud mul sel aastal nii põnev.

  • Koolis olen jälle gümnasistide ees, mida ma aastaid vältinud olen ja hobist on saanud samuti unistuste töö.
  • Ma pole sel aastal jõudnud läbi lugeda mitte ühtegi juturaamatut, mis mind 2019 jõuludest saadik vitriinkapis ootavad, aga olen tutvunud paljude uute käsitöövõtetega ja iseseisvalt olemasolevatest raamatutest õpetusi juurde lugenud.
  • Siia olen jõudnud üha harvem, aga see-eest olen ära kudunud hulga mütse, mitu paari sokke, mõned käpikud, kodu sisustamiseks padjakatteid ja tekke, välja mõelnud mitu kampsunit lastele, teinud juhendi järgi mõne kampsuni ja minu lemmik, naistekampsun, on hetkel pooleli. Sellest saab minu seeme uude aastasse. Ja mis põhiline, ma loodan, et see ei jää viimaseks! Tuletan meelde, et kunagi ma kirjutasin, et ma ei kujuta ette, kuidas on võimalik viitsida kududa naistele/meestele kampsunit.
  • Ma olen sel aastal jälle heegeldanud.
  • Olen tutvunud mitmete käsitöömeistritega, kes teevad imelist tööd oma kätega. Olen saanud neilt ja nende tegemistest nii palju inspiratsiooni. Ja tänu sellele infotulvale olen saanud teoks teha oma ühe eelnevate aastate lubaduse, et koon ära kodus olevad lõngad. Kui lubaduse hetkel oli mul kodus üle kolme sahtli lõnga, siis tänaseks on olemas kahe sahtli jagu lõnga. Jah, pean tunnistama, et olen ka ajas lõnga juurde ostnud, aga seda enam on märkimisväärne, kui palju seda ikkagi alles vaid on. Ideid on veel ja olemasoleva lõnga ära kudumine on endiselt töös ja jätkub ka uuel aastal.
  • Olen teinud palju pilte. On neid, millega olen olnud väga rahul, kui ka neid, mis ei pane veel südant kiiremini põksuma. Mõned piltidest on jõudnud ajakirja kaante vahele.

Kokkuvõtvalt: Aitäh aastale 2020 selliste põnevate väljakutsete eest ning palju uut ja põnevat uuelt aastalt!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: