Värvilised varbikud

Ma olen postituse alustamisega veebruari kuus ning tänaseks päevaks on varbikud juba ammu ammu oma kasutaja käes ja teenivad teda. Aga selleks, et mul tegemise info meelest ei läheks, siis panin postituse ootele.

Varbiku mõte tekkis mul sõbrannale sõbrapäeva kinki tehes. Tahtsin teha sääriseid või kätiseid. Uurisin siis maad, peitudes töö taha, et mis oleks selline kiire ja pisike asi (noh et ikka mõne päevaga valmis jõuaksin tööde kõrvalt). Kätised olid ok mõte, aga pigem säärised ja siis teatas ta, et temal varbad külmetavad, aga villased sokid ei mahu talvesaabaste sisse ära ning ta on üliõnnelik, kui tal oleks kootud varbikud. Riidest sokipäkad kahjuks jäävad külmaks. Mõeldud tehtud.

Selle jutu peale soovis saada uusi varbikuid ka sugulane. Aga kuna tema eelistas tumedat värvi, siis pildil olevad musta/roosaga varbikud läksidki temale. Mustriidee on võetud Noviest – loome ja koome FB grupist, kuna seal tehti parajasti sõbrapäeva põlvikuid.

Must lõng on Drops Nord ja värviline on Koigu KPPPM. Koigu lõnganimedes ei orienteeru ma üldse, aga selge on vaid see, et ma ei saa aru, miks meie kaubanduses seda imelist meriino lõnga ei müüda. Aga kui keegi seda kusagil siiski teeb, võib mulle julgelt märku anda! Ma oleks küll ostuhuviline.

PS! Alles jäi täpselt ühtede varbikute jagu lõnga :) Seega on varbikud ideaalne lõngajääkide hävitamiseks mõeldud tegevus, sest tunne on selline, et seda lõnga oli enne ka sama palju.

Pildid sel korral telefoniga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: