Vaip

Puutusin mai kuus kokku sellise trikoopaelaga nagu ReTwisst T-shirt Yarn ning kohe tuli mõte see ära proovida. Laps on tahtnud oma tuppa ammu voodi ette midagi jalgade alla ning siin ta nüüd on. Sinisel taustal üke hall vaip.

Internetist lugesin, et sellise vaiba hooldus on keerukas, aga samas oli juures soovitus, et pisema vaiba korral saab pesumasin selle pesemisega suurepäraselt hakkama. Mina väga suurt ei teinud. Tellisin 3 kera ja viimasest jäi ka mingi kogus alles.

Ühtegi päris vaiba mustrit ma netist ei hakanud otsima vaid kasutasin liniku oma. Kodus oli olemas nr 9 heegelnõel, mis sobis hästi selle trikoopaelaga ning üks õhtune nokitsemine ja valmis see vaip saigi.

Mustri leiad siit. Mina tegin skeemide A1 ja A2 viimasel ringil sellise kohanduse, et saaksin kohe jätkata skeemiosaga A5 ja A6, muidu oleks vaip juba liiga suureks saanud ning peala ka puudu tulnud.

Heegeldamine on nüüd vahepeal nii meeldima hakanud, et heegeldisi tuleb kohe rohkem. Seda mustrit lugedes said isegi tingmärgid sutsukene selgemaks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: