Mu FB on katki

Avastasin mai kuus, et ma ei pääse oma FB lehele ei arvutist, ega ka äpp`ist. Ega ma sellele tol korral tähelepanu ei pööranud, kui nüüd ükspäev jälle sisse logida proovisin. Selle hetkeni on kõik korras, aga peale logimist kahjuks saan teate, et “leht ei tööta”. Väga tore! Vahetasin parooli – ei aidanud. Proovisin läbi teise browser`i – ei aidanud. Kustutasin veebilehitsejatest kõik salvestunud andmed – ei aidanud. Kustutasin arvutist kõik salvestused – ikka ei aidanud.

Lõpuks meenus, et saan ju FB`lt endiselt teavitusi ja alles nädalavahetusel üks tuli, mille ära kustutasin. Otsisin selle siis üles ja sealt kaudu pääsen õnneks statistika lehele sisse. Kahjuks küll mitte kaugemale. Ma saan sealt küll postitust lisada ja seinale pilte, aga mitte rohkemat. Ei pääse ma sealt lehelt edasi ja peale postituse üles laadimist samuti saan juba “leht ei tööta” teate. Lisaks on blogi enda otsejagamine FB`ga katkenud. Midagi enamat ma teha ei oska ja jääb loota, et äkki mu kirjale kunagi abikeskusest ka vastatakse. Nii ma nüüd olen facebookitu.

Seniks aga… mul on hetkel käsil projekt pleed suveks terassile (lõngajääkide hävitamise raames) ja väiksem vaip lapse tuppa (materjali ostmise raames). Mis tähendab, et ma ühest otsast hävitan ja teisest muudkui ostan :).

Lõpetuseks mu eelmisel juunil valminud kampsuni muster, mis kaunistab oma uut perenaist!

Kui soovid ka sellist kampsunit, siis juhendi leiad siit.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: