Ja nii ta läks…

… see igasuguste kokkuvõtete ja tagasiside andmine. Panen siis suure hilinemisega kirja, et lõngahunnik ei vähene erinevalt minu kaalust. Aprill oli toitumise kohapealt suurte kõrvalekalletega, aga samas ei olnud ühtegi korda, kus oleks juhtunud seda meelega. Ikka oli põhjuseks mõni oluline sündmus või väljasõit, kus ise midagi valmistada ei olnud võimalik.

Vahepeal olen leidnud endale hommikusöökide seas uue lemmiku – see on riisihelbepuder marjade ja pähklitega. Innustab sel suvel põldmarjule minemist. Lõunasöökide hulgas on ka uus lemmik, milleks on kanapasta. Samuti üks kodujuustusalat, mis on ideaalne tööle kaasa võtmiseks.

IMG_1090

Aga mõnus on vaadata kalendrisse, et paistabki esimene suvekuu ning siis saab kava ilma oluliste kõrvalepõigeteta jälgida. Tööl lõunatamise olen ma küll tänaseks niikuinii lõpetanud, aga seda hoopis selle pärast, et peale lõunat tööl tikub mul selline uni silma, et töö tegemisest ei tule midagi välja ning tahaks tunnikese hoopis diivanil põõnata. Oma toiduga seda muret ei ole.

Kui numbritest rääkida, siis tänaseks näitab kaal, et kaotatud on täpselt 11kg, mis ajendaski mind postitust kirjutama. See omakorda tähendab, et aprillis sai kaalust alla võetud vaid 2kg, aga selle koogi-kommi-pidulaua toitumise juures midagi juurde ei tulnud vaid püsis stabiilsena. Selle kuuga on kadunud siis 3kg, mis tähendab, et esimene eesmärk (kaotada algkaalust 10kg) sai saavutatud 2,5 nädalat varem, kui endale tähtaja panin.

ErikOrgu9

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: