Hea leid Pärnust

Nädalavahetus sai veedetud Pärnus. Lastega käisime eile õhtul lavastust  “Minu pere ja muud loomad” vaatamas ning toimus see kohvik Komfek sisehoovis. Näidend oli armas, sobis vaatamiseks nii eelkooliealistele kui ka täiskasvanutele. Piret Laurimaa ja Sepo Seeman ei ole eraldi näitlejatena üldse minu lemmikute hulgas, aga koos sobivad nad mulle alati ja tõsiseks jääda pole võimalik. Ning põhiline oli, et naerda said ka lapsed. Muusikat tegi Olavi Kõrre ja see pani ka neljasel jala tatsuma ning kaasa ümisema.

Seal hoovis asus üks imearmas poeke – Kolme Karu Kaubamaja. Ukselt jäid mulle silma lahedad sildid koduseinale, mistõttu ma enne etendust sinna sisse astusin ja muu kauba ka üle vaatasin. Paar silti jõudsid muidugi mu ostukorvi ka. Meie magamistuba kaunistab nüüd üks õpetussõna.

IMG_9547

Ja loomulikult ei saanud ma oma kallile mehele jätta võtmata järgmist mõttetera, mis sobib ideaalselt talle kontorisse.

VaasVaas

Otsima ma läksin “Tere tulemast” silti koduukse kõrvale, aga ainus, mis sobis värvilt meie maja seinale, oli mõeldud suvekodu uksele. Miks mulle need sildid meeldisid? Ikka sellepärast, et tegu oli nii lihtsalt disainitud elementidega. Vali ainult sobiv värv ja sobiv mõttetera. Kodus avastasin ma, et siltidel on taga ka tegija andmed ning koduleht on kirju. Vaata ise siit, mida põnevat neil seal poes veel oli. Mina külastan neid teinekord jälle!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: