Peidulabakud

Valmisid Drops Alpaca lõngast peidulabakud, 100% alpaka. Märgin ka juurde, et tegu ei ole sünteetilise lõngaga nagu (vahest) arvatakse, vaid mõnusalt pehme villasega, mis ei hammusta. Sel korral tegin peidulabakud aga sedamoodi, et igal sõrmel on olemas ka enda koht ning käpikuotsad saab mugavalt vajadusel peale/ pealt ära tõmmata. Kindad said soojad, kuna kudusin nad kahekordsest lõngast. Lisaks tegin veidi jämedama vardaga kuna sooviti laiemaid kindaid, kui ma tavaliselt koon. Aga hoolimata sellest jäi kude mõnus tihe ja ühtlane. Kinnastel olev muster on minu enda kokku pandud erinevatest mustriraamatutest, millest saab lugeda siit.

Kui ka Sinul on puudu ühed sellised soojad ja pehmed kindad, millega oleks mugav näiteks fotoaparaati või telefoni kasutada või nagu antud kinnaste omanikule meeldib – hea soe hommikul külma autoga teele minna, siis võta minuga julgelt ühendust! Minu kontaktid leiab siit. Võid kirjutada mulle nii postkasti, kui ka jätta teate hoopis Facebook`i. Vihjeks võin öelda, et kohe on mul olemas kolm värvitooni: helebeež, heleroosa ja heleroheline (selline mõnus kevadine leheroheline :) ). Lisaks jääb võimalus valida just selline toon, mis Sulle endale meeldib.

kindad (4)Pilt sai pandud sel korral viimistlemata kinnastest, kuna saaja juba ootas ja peale paki üle andmist meenus, et midagi on tegemata veel.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: