Rohelised lainetused

Kui minu laps viimistlemise kõrval istus ja vaatas, mida ma teen, siis käega üle tekikese tõmmates lausus ta, et see on nagu viljapõld. Kuidas ühes pisikeses peakeses selline seos tekkis, ei oskagi seletada. Aga tõesti, praegu näevad odrapõllud sarnast tooni välja ning tuule käes lainetavad nad ka.

Beebitekki kuduma asudes, oli plaanis teha midagi õhulist. Siis aga jäi silma GarnStudio lehelt selline muster ja otsustasin hoopis tolle kasuks, hoolimata sellest, et seal on kasutatud lõnga Drops Merino Extra Fine. Ära kasutasin 450g lõnga ning lõngade vahelisest erinevusest (ja ka kogusest) tingituna on minu tekk mõnevõrra suurem, mistõttu on seda võimalik kasutada veidi pikema aja jooksul. Lisaks pean ma meie valitud lõnga kiitma, kuna teda oli väga lihtne kududa, aga nii on vist kõigi naturaalsete lõngadega, et nad libisevad mõnusalt varrastel edasi ja ei takerdu nagu seda juhtub sünteetiliste lõngadega.

Tekk on kootud 100% meriinovillasest lõngast Drops Big Merino, kasutasin antud lõngale soovitatud jämedusega vardaid. Beebiteki mõõdud on ca 90x105cm. Loodetavasti meeldib tekike varsti sündiva tüdrukutirtsu vanematele ja soojendab uut ilmakodanikku paar kolm järgnevat aastakest enne, kui väikseks jääb.

IMG_2068

Untitled-1

IMG_2065

IMG_2072

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: