Värvid

Ma olen igati teadlik, et pildistamiseks on sobivaim aeg 4 tundi peale päikese tõusu ja sama palju enne loojangut, aga see tundub nii uskumatu. Nii uskumatu, et silmaga vaadates nagu ei saagi aru, mis täpselt teistmoodi on, kui vaadata (sel aastal juba lõppevaid!) õunapuu õisi päevasel ajal või hommikul väga varakult või hoopis õhtusel ajal, kui päike on mõnusalt madalale laskunud ja joonistab maha pikad pikad varjud. Aga kui neid toone hiljem pildilt vaadata, siis on erinevus nii suur ja imeline, et päevasel ajal ei olegi mahti kaamerat kaasa haarata. Või mis Sina arvad?

ohtune paike (1)

ohtune paike (2)

ohtune paike (3)

 

Advertisements

2 thoughts on “Värvid

  1. minu jutt, et keskpäevane päike on pildistaja vaenlane… samas saab ka päikesega mängida. Aga selge see, Loojuva päiksese kuma on imeline. Ma pole enam ammu õhtul välja saanud ;( Laps läheb varakult magama ja siis pean ma und valvama, aga mõni õhtu hiiliks välja, kaamera näpus. Jube mitu nädalat ootan, et kas nüüd ? Või nüüd ? ehk homme…

    • Ka minul on lapse varane uneaeg põhjuseks, miks õhtusel ajal ei õnnestu välja minna. Plaani olen võtnud ühe hommikuse käigu, siis saab lapse kaasa võtta ja pärast koos lõunat magada :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: