Talv

linnud (17)Kuigi talv ei ole veel päris läbi, mõtlesin siiski teha talvise kokkuvõtte, kes meie aiast sel talvel läbi lennanud on. Loomulikult on traditsioonilised linnud rasva-, sini- ja põhja (salu) tihane. Viimases ma pole tegelikult siiani päris kindel, kumb siis täpselt. Rohevint ja leevikesed, pasknäär ja harakas, rähn käib ka aia taga toksimas. Sel aastal on linnud olnud palju arglikumad ja naljalt pildile pole jäänud ning ega mul polegi sellest talvest midagi erilist ette näidata, aga ehk veel jõuab. Peas küpses valmis plaan, kuhu uuel talvel söögiplats tekitada. Seal pääsen ma lindudele segamatult nii lähedale, et võib tekkida probleeme teravustamisega :). Aga jätkates lindude rida, siis arvasin, et eelmisel aastal nähtud liike ma sel talvel ei kohtagi, aga siiski. Nüüd, talve lõpuks, on aeda tulnud jälle urvalinnud, siisikesed, metsvindid ja imekaunid ohakalinnud ning talvikesed, kes on siin esimest talve.

Advertisements

2 thoughts on “Talv

  1. Ilus ja heatasemiline blog.

    Soovitan ka G+ fotoringe vaadata, ja mitte ainult, ka osa vötta ning ennast proovile panna. Näiteks Light Box, kus saab lasta oma tööd hinnata (välja v sisse hääletada) – ja sama ka teiste töödega teha; erinevad vöistlused, näiteks The Treasure Hunt Challenge; lisaks teemapäevad, köikvöimalikud teemaringid (linnud, portreed, m/v jne), lillesöbrale Floral Friday v Macro Monday jms.) Väga heade töödega tasuks juba proovida The Best Top Photographers ringi saada, tegelikult nad kutsuvad ise. Asjalik tagaside ja palju kasulikku ning palju pildi-ilu laiast maailmast. Muide, kui stuudiofoto huvitab, siis näiteks Alex Koloskov jagas tasuta öpetusi, vahel ka stuudioseadmeid :)
    Muide, ka mobiilipildistajatel oma ring – sest kui on silma, ei loe millega pilt on tehtud, näiteks mu vana lihtsa kompaktkaameraga tehtud tööd vöeti hästi vastu, minu yllatuseks :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: